treść strony

Dni otwarte (online): Erasmus+ Edukacja dorosłych, Akcja 1

Zapraszamy na dni otwarte online dla przedstawicieli organizacji zainteresowanych złożeniem wniosku o krótkoterminowy projekt mobilności Akcji 1 w sektorze Edukacji dorosłych (KA122) programu Erasmus+.

  • fot. Shutterstock

Celem indywidualnych konsultacji jest omówienie pomysłów na projekty oraz wyjaśnienie wątpliwości odnośnie do zasad programu i procesu wnioskowania.

Konsultacje przeznaczone są dla organizacji zajmujących się niezawodową edukacją dorosłych, np. instytucji kultury, szkół ogólnokształcących dla dorosłych, uniwersytetów trzeciego wieku, uniwersytetów ludowych, organizacji pozarządowych etc.

Dni otwarte odbędą się online na platformie MS Teams w czterech terminach: 29.01.2024 (poniedziałek), 31.01.2024 (środa), 9.02.2024 (piątek) i 12.02.2024 (poniedziałek).

Czas na jedną konsultację to maksymalnie 60 minut. Jedna osoba może skorzystać z konsultacji tylko raz. Podczas rejestracji prosimy o wybór jednego z dostępnych terminów.

W celu zapisania się na konsultacje prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego:

Zarejestruj się

Liczba miejsc jest ograniczona – o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Przed planowaną konsultacją otrzymają Państwo link do logowania.

Konsultacje są bezpłatne.

Kontakt:
Julita Welenc (jwelenc@frse.org.pl, tel. 664 902 374).