treść strony

EuroSkills Gdańsk 2023 – rejestracja dla mediów

Serdecznie zapraszamy do akredytacji oraz udziału w EuroSkills Gdańsk 2023. Jest to jedno z największych wydarzeń edukacyjnych w ostatnich latach, które odbędzie się na terenie Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Amber Expo oraz stadionu Polsat Plus Arena Gdańsk w dniach 5-9 września 2023 r.

  • fot. EuroSkills 2023

Zawody EuroSkills Gdańsk 2023 zgromadzą ponad 600 utalentowanych młodych ludzi, wyłonionych w drodze eliminacji przeprowadzonych w 32 krajach. Zaprezentują oni swoje umiejętności w 43 konkurencjach pogrupowanych w sześć kategorii branżowych, takich jak: technologia budowlana, technologia informacyjna i komunikacyjna, transport i logistyka, sztuka i moda, technologia wytwarzania i inżynieria, usługi społeczne.

EuroSkills Gdańsk 2023 stanowi niepowtarzalną okazję, aby na żywo oglądać rywalizację najzdolniejszych młodych specjalistów z całej Europy. To także przestrzeń dialogu dla europejskich przywódców zarówno w obszarze kształcenia na rzecz umiejętności, jak i wymiany doświadczeń na polu światowych trendów, transferu technologii, a także umacniania relacji pomiędzy przedstawicielami rządów, biznesu, mediów, czołowych ośrodków naukowych i badawczych, instytucji finansowych oraz szkół.

W dniach 5-9 września br. zmagania najbardziej utalentowanych śledzić będzie ponad 50 tys. widzów – przedstawicieli rządów, międzynarodowych organizacji, reprezentantów europejskiej społeczności naukowej, liderów światowego biznesu, polskich i europejskich mediów.

Jako przedstawiciele mediów otrzymują Państwo unikalną okazję do zanurzenia się w inspirującej atmosferze, obserwowania najnowszych trendów w różnych dziedzinach zawodowych oraz relacjonowania sukcesów młodych talentów. Będą Państwo świadkami spotkań, dyskusji i prezentacji, które znacznie wpłyną na rozwój kształcenia oraz edukacji zawodowej i umiejętności w Europie.

Aby uzyskać akredytację na EuroSkills Gdańsk 2023, zapraszamy do rejestracji:

Rejestracja dla mediów 

Akredytacja pozwoli Państwu na udział w planowanych konferencjach prasowych, dostęp do obserwowania konkurencji, sesji kongresowych, wywiadów z ekspertami i organizatorami. To również szansa na doświadczenie wielu inspiracji, fascynujących historii oraz niepowtarzalnej atmosfery, pełnej energii i pasji młodych talentów prezentujących swoje umiejętności na najwyższym europejskim poziomie.

Serdecznie zachęcamy do rejestracji, a także do kontaktu mailowego lub telefonicznego w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości:

Magdalena Stryja
rzecznik Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji
tel.: +48 510 387 314
e-mail: magdalena.stryja@frse.org.pl

Więcej informacji oraz program wydarzenia:

Euroskills Gdańsk 2023