Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
Data publikacji: 22.08.2025 r.
Jak upowszechniać rezultaty projektów Erasmus+ i docierać do szerokiego grona odbiorców? Jak zainteresować właściwe grupy docelowe i zachęcić do korzystania ze szkoleń i programów edukacyjnych, które powstały w projektach partnerskich? Jakich metod i narzędzi użyć, aby skutecznie informować o atrakcyjności rezultatów? O tym dowiesz się na naszym seminarium!
Zapraszamy realizatorów projektów Akcji 2 na międzysektorowe seminarium o tematyce związanej z upowszechnianiem i wpływem rezultatów wypracowanych w projektach pt. ECHA ERASMUSA PLUSA.
Termin: 6-9 października 2025 r.
Miejsce: Poznań
Wydarzenie jest adresowane do beneficjentów projektów Akcji 2 Erasmus+ z sektorów: Edukacja dorosłych, Edukacja szkolna, Młodzież, Kształcenie i szkolenia zawodowe, Szkolnictwo wyższe.
Podczas spotkania:
Więcej informacji: TCA Międzysektorowe – Narodowa Agencja Erasmus+