treść strony

Nabór ekspertów: ogólnoświatowy konkurs WorldSkills Lyon 2024

Chcesz dołączyć do grona ekspertów i zająć się merytorycznym oraz praktycznym przygotowaniem zawodników do konkursu WorldSkills? Aplikuj już dziś!

  • fot. Shutterstock

Obecnie poszukujemy ekspertów do edycji globalnej, która odbędzie się w dniach 10-15 września 2024 r. we francuskim Lyonie. Osoby wyłonione w ramach ogłaszanego otwartego naboru zostaną również wpisane na listę ekspertów cyklicznych konkursów EuroSkills lub WorldSkills, opublikowaną na stronie internetowej Fundacji.

WorldSkills Lyon 2024

Kogo szukamy?

Ekspert to osoba posiadająca kwalifikacje i doświadczenie w danej konkurencji. Jej zadaniem jest pomoc zawodnikom w przygotowaniu się do cyklicznych konkursów umiejętności rangi europejskiej oraz ogólnoświatowej.

Wymagania na tym stanowisku to:

  • posiadanie doświadczenia zawodowego w wybranym zawodzie;
  • bardzo dobra znajomość branży, trendów rozwojowych i nowinek technicznych w danym zawodzie o zasięgu międzynarodowym;
  • umiejętności organizacyjne i logistyczne;
  • umiejętności komunikacji i nawiązywania relacji interpersonalnych;
  • umiejętności komunikacyjne w języku angielskim w mowie i piśmie;
  • umiejętność korzystania z komputera, Excela;
  • mile widziane doświadczenie zawodowe związane z udziałem lub organizacją konkursów i turniejów branżowych, olimpiad zawodowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym.
Jak aplikować?

Wszystkich chętnych do udziału w procesie rekrutacyjnym prosimy o złożenie oferty poprzez uzupełnienie formularza zgłoszeniowego (do pobrania TUTAJ) i wysłanie go na adres mailowy: joanna.osekowska@frse.org.pl.

Czekamy na Ciebie! Dołącz do naszego zespołu już teraz!

Osoby spełniające wymogi zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

O inicjatywie

WorldSkills Poland to inicjatywa zachęcająca młodych ludzi do podnoszenia swoich umiejętności zawodowych poprzez prestiżowe, międzynarodowe konkursy. Rywalizują w nich 33 państwa z Europy (EuroSkills) i aż 88 państw w edycji globalnej (WorldSkills). Wszystkiemu towarzyszą rozmaite prezentacje, pokazy, wystawy, konferencje i seminaria branżowe.

Konkursy mają zachęcić młodych ludzi do podnoszenia jakości swoich umiejętności zawodowych w ścisłej współpracy z pracodawcami, a także promować najnowsze rozwiązania w kształceniu i szkoleniu zawodowym.

Inicjatywa zapewnia niepowtarzalną szansę na wymianę doświadczeń i dobrych praktyk, promocję osiągnięć, a także nawiązywania kontaktów i budowanie partnerstw edukacyjno-rynkowych. To największe tego rodzaju zawody na świecie promujące kształcenie zawodowe i doskonalenie umiejętności.

Projekt „Promocja kształcenia zawodowego poprzez krajowe i międzynarodowe konkursy umiejętności EuroSkills i WorldSkills” realizowany jest przy wsparciu Unii Europejskiej ze środków Funduszy Europejskich dla Rozwoju Społecznego.