treść strony

Szkolenie EKS: Razem możemy więcej

Pracujesz z młodymi ludźmi ze środowisk uchodźczych i chcesz zaangażować ich w projekty skierowane do lokalnej społeczności? Jeśli tak, to szkolenie „Razem możemy więcej” jest dla ciebie!

  • fot. Shutterstock

Szkolenie kierowane jest do organizacji działających na rzecz uchodźców. Chcemy zaprosić twoją organizację do społeczności programu Europejski Korpus Solidarności.

W czasie spotkania: 

  • dowiesz się, jak możesz zdobyć środki na realizację zarówno projektów na rzecz społeczności lokalnych, jak i międzynarodowych projektów wolontariackich;
  • poznasz zasady przyznawania dofinansowania i realizacji projektów;
  • zadasz pytania i przedyskutujesz wątpliwości z przedstawicielami instytucji, która udziela dofinansowania;
  • poznasz możliwości rozwoju swojej organizacji w społeczności EKS.

Szkolenie odbędzie się w formie stacjonarnej w Konstancinie pod Warszawą w dniach 20-21 czerwca 2024 r. Poprowadzą je doświadczona trenerka, która również pracuje w organizacji pozarządowej, wraz z pracowniczką Narodowej Agencji Europejskiego Korpusu Solidarności.

Na zgłoszenia czekamy do 26 maja 2024 r.

Zgłoś się

Koszty zakwaterowania i wyżywienia uczestników oraz koszty materiałów szkoleniowych opłaca Narodowa Agencja Europejskiego Korpusu Solidarności. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z przedstawicielką Narodowej Agencji:
Kaja Kaczmarek – kkaczmarek@frse.org.pl

Europejski Korpus Solidarności to program Komisji Europejskiej, który umożliwia młodym ludziom zaangażowanie się w lokalne inicjatywy oraz udział w projektach wolontariatu przynoszących korzyści społecznościom w całej Europie. Nasz program to społeczność ponad 5000 organizacji z 54 krajów. Dołączenie do EKS stanowi unikalną szansę na zwiększenie potencjału, rozwój i współpracę z organizacjami i ekspertami z Polski i z zagranicy.