treść strony

Projects that make a difference

Dwudniowe seminarium w języku angielskim skierowane jest do nauczycieli pracujących w szkołach podstawowych na terenach wiejskich.

  • fot. Pixabay

Zapraszamy nauczycieli początkujących w programie eTwinning na międzynarodowe seminarium online Projects that make a difference. Wydarzenie zostanie zorganizowane w formule online  w dniach 19-20 października 2021 roku (godziny popołudniowo-wieczorne). Organizatorem wydarzenia jest Krajowe Biuro eTwinning ze Słowacji. Seminarium skierowane jest do nauczycieli pracujących w szkołach podstawowych na terenach wiejskich. Spotkanie prowadzone będzie w języku angielskim. Organizatorzy oczekują, iż podczas seminarium uczestnicy założą nowe, międzynarodowe projekty eTwinning.

Do 12 października 2021 roku czekamy na zgłoszenia od nauczycieli:

  • początkujących w programie eTwinning (posiadają konto na platformie eTwinning Live),
  • pracujących w szkole podstawowej na terenie wiejskim,
  • pracujący z uczniami w wieku 6-15 lat,
  • komunikujących się w języku angielskim,

Pierwszeństwo podczas rekrutacji mają nauczyciele, którzy nie brali wcześniej udziału w wydarzeniach międzynarodowych eTwinning typu seminarium (online/offline).

formularz zgłoszeniowy

Termin zgłoszeń upływa 12 października 2021 (godz. 23:59). W przypadku dużej ilości zgłoszeń organizatorzy mogą zakończyć nabór przed upływem terminu.