treść strony

Warsztat: Kształtowanie kompetencji 4k w edukacji wczesnoszkolnej

Nauczycieli przedszkolnych zapraszamy na bezpłatne stacjonarne Warsztaty Doskonalenia Zawodowego w Warszawie (26-27 sierpnia 2022 r.).

  • fot. eTwinning

Dwudniowe warsztaty dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej odbędą się w formule stacjonarnej i są bezpłatne.

Organizatorzy zapewniają udział w dwudniowym szkoleniu, materiały konferencyjne i wyżywienie podczas seminarium, a osobom spoza Warszawy – nocleg w pokojach jednoosobowych z 26 na 27 sierpnia br. w hotelu Boss (ul. Żwanowiecka 20, Warszawa). Koszty dojazdu na wydarzenie uczestnicy szkolenia pokrywają z własnych środków.

Zainteresowanych nauczycieli zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Warunki udziału w szkoleniu:

1. Posiadanie AKTYWNEGO konta w programie eTwinning. Osoby bez aktywnego konta na platformie eTwinning Live nie zostaną przyjęte na wydarzenie.
Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany/zarejestrowana: dołącz.

2. Zatrudnienie w szkole lub placówce oświatowej realizującej podstawę programową.
Aktywny zawodowo nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. W pierwszej kolejności przyjmowani będą członkowie grupy eTwinning Live „eTwinning Wczesnoszkolni”.

Ważne informacje:

  • Uczestnicy potrzebować będą laptopów, które będzie można podłączyć do konferencyjnego internetu/Wi-Fi. Tablety lub telefony komórkowe nie wystarczą do aktywnego uczestnictwa!
  • Zakwalifikowani uczestnicy konferencji, którzy będą obecni na całości wydarzenia, otrzymają certyfikat uczestnictwa. Certyfikat wydawany jest bezpłatnie.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 sierpnia 2022 r. o godzinie 23:59. W przypadku dużej liczby aplikacji nabór może zostać zakończony wcześniej.

formularz zgłoszeniowy