treść strony

rok wydania

2023

miejsce wydania

Warszawa

liczba stron

84

Pozostałe informacje

wydawca

Wydawnictwo FRSE

język

POLSKI

ISBN / ISSN

2082-2375

W numerze:

Poznajcie Dawida Miotka, absolwenta Zespołu Szkół Hotelarsko-Gastronomicznych w Gdyni. Jego ścieżka kariery zaczyna się od otwierania gościom drzwi w domu, a kończy na stażach w luksusowych europejskich hotelach. Mimo to Dawid bierze udział w zawodach EuroSkills Gdańsk 2023. W przyszłości chce być ekspertem od budowania wrażeń: – Chcę pracować w najlepszych hotelach na świecie po to, by potem podnosić standardy w polskich hotelach – mówi Dawid, który w Gdańsku będzie reprezentował Polskę w konkurencji Obsługa Gości Hotelowych. I ma pomysł, jak znowu wygrać.

Poczytajcie o Karinie Kordalewskiej, która nie żałuje erasmusowego wyjazdu do Czech. – Otworzył mi oczy na to, że farmaceuta nie musi pracować w aptece – wyjaśnia Karina, która od pół roku pracuje jako Associate Medical Writer i pisze artykuły o tematyce zdrowotnej i farmaceutycznej.

Z trzeciego numeru „Europy dla Aktywnych” dowiecie się także o dr inż. Agnieszce Krawczyk-Łebek, która najpierw wyjechała na Erasmusa+ do Portugalii, a potem zdobyła złoty medal na Międzynarodowej Warszawskiej Wystawie Wynalazków IWIS 2022, o ojcu i synu, którzy swoją zawodową przygodę zaczęli od programu Erasmus+ (dawniej Tempus), o tym, jak zaprojektować szkolenie online, jak krok po kroku promować własny projekt, jak bezbłędnie wypełnić wniosek o sportowy grant i jak finansowany jest wyjazd z Europejskiego Korpusu Solidarności. A to ciągle nie wszystko! 

Zapraszamy do lektury.

Czytaj pozostałe z tej serii