treść strony

Europa dla Aktywnych” to kwartalnik dla beneficjentów programów edukacyjnych i młodzieżowych realizowanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji. 

Redakcja kwartalnika „Europa dla Aktywnych”

– Wystarczy pasja i czas, by stać się w jakiejś dziedzinie ekspertem. Warto też podążać za intuicją i iść tam, gdzie czujemy, że jest nasze miejsce – mówi w pierwszym tegorocznym wydaniu „Europy dla Aktywnych” wokalistka, autorka tekstów i muzyki Magda Grabowska-Wacławek, znana szerszej publiczności jako Bovska. Opowiedziała nam o swoim wyjeździe na Erasmusa do Niemiec, podczas którego po raz pierwszy zadebiutowała z własnymi piosenkami.

O swoich wyjątkowych doświadczeniach z Erasmusem w najnowszych wydaniu kwartalnika mówią też osoby grające w siatkówkę na siedząco, wiejskie gospodynie realizujące międzynarodowe partnerstwa, nastolatka bez strachu podróżująca po Europie oraz pani naukowiec, która dzięki stypendium zaczęła… drukować biotkanki.

Zdradzamy również, komu będzie przysługiwało większe wsparcie finansowe w ramach wyjazdu na Erasmusa! Wyjaśniamy, jak pracować (a jak nie pracować) ze sztuczną inteligencją i odkrywamy przed Wami przyszły rynek pracy. Chętni mogą razem z nami sprawdzić, czy potrafią uczyć na odległość. Podpowiadamy także najlepsze strony internetowe poświęcone wyborom do Parlamentu Europejskiego, z którymi warto zapoznać się już dziś.

W numerze Europa dla Aktywnych 1/2021:

Erasmus dodaje odwagi!

Pierwszy w nowym roku numer kwartalnika dla beneficjentów programów edukacyjnych, a w nim artykuły m.in. o wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej i z Erasmusa, bezpieczeństwie w sieci oraz dodatkowych możliwościach wyjazdów zagranicznych.
Ponadto numer bogaty w inspirujące wywiady i reportaże z projektów, które są realizowane mimo okoliczności.

Przeglądaj artykuły

Wybierz
filtry:

lub

Albo wpisz
frazę:

1
2
3
...
48
49
50