Standardy jakości Erasmusa w praktyce

treść strony

Edukacja szkolna

seria wydawnicza

rok wydania

2021

miejsce wydania

Warszawa

programy

Pozostałe informacje

wydawca

Wydawnictwo FRSE

język

polski

ISBN / ISSN

978-83-66515-67-3

Publikacja jest przeznaczona dla beneficjentów programu Erasmus+ i ma na celu przekazanie im informacji na temat najnowszych priorytetów i oferty tego programu na lata 2021–2027 w sektorze Edukacja szkolna. Zebrano w niej analizy, interpretacje i porady praktyczne w zakresie prowadzenia projektów, pozwalające zapewnić działaniom realizowanym w ramach programu zgodność z tzw. Standardami jakości Erasmusa. To sformułowane przez Komisję Europejską priorytety horyzontalne, czyli najważniejsze wyzwania stojące przed edukacją na terytorium Unii Europejskiej w latach 2021–2027.

W książce eksperci i dotychczasowi beneficjenci programu wspólnie z pracownikami Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE) – Narodowej Agencji Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności objaśniają Czytelnikom, w jaki sposób korzystać z doświadczeń zdobytych także we wcześniejszej edycji programu.

Cytowanie: Morawicz, I., Kowalczyk, A., Przemieniecka, J., Torończak, E. i in. (2021). Standardy jakości Erasmusa w praktyce. Edukacja szkolna. Warszawa: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji.

Czytaj pozostałe z tej serii